fbpx

Diennakts nometne

Piedzīvo-
JUMS

Nometne zinātkāriem

piedzīvojumu meklētājiem

Mūsu nometnes mērķis ir attīstīt dalībniekos prasmi stādāt individuāli un komandā, gūstot jaunas zināšanas un iemaņas, veicinot radošo un individuālo pašizaugsmi, kā arī lietderīgi un aktīvi pavadot brīvo laiku.

Nav noslēpums, ka bērnu un jauniešu dzīvē arvien lielāku lomu spēlē dažādas tehnoloģijas. Tas, protams, nav slikti, ja ierīces tiek izmantos jēgpilni, taču bieži vien tā tas nenotiek. Līdz ar to nometnes veidotāji vēlās akcentēt jauniešiem to, ka, esot prom no ikdienas burzmas un kņadas, mobilie telefoni tiks nolikti maliņā, lai nometnes dalībnieki varētu pilnībā nodoties nometnes programmai un savu talantu atklāšanai, jaunu draudzību veidošanai.

2024. gada 7. - 12. jūlijā

*Cenā iekļauti materiāli radošajām darbnīcām, ēdināšana (4 x dienā), kompleksa īre un nakšņošana viesu nama istabiņās, aktivitātēm un tematiskajiem vakariem nepieciešamais inventārs un materiāli, dāvaniņas un pedagogu atalgojums.

Programma

Apraksts

Nometnes programma veidota tā, lai katra diena atbilstu konkrētai tematikai un nestu gan jaunas zināšanas, gan liktu kārtīgi izkustēties. Nometnes programmā paredzētas 13 radošās darbnīcas, dažādas sporta aktivitātes un stafetes, izzinošas un izglītojošas pēcpusdienas, aizraujošs krēslas pārgājiens, orientēšanās spēle, iedvesmas vakari no kuriem vienā dalībniekus pārsteigs īpašs viesis. Tāpat nometne nav iedomājama bez ballītes, kas šoreiz būs disko noskaņās, kā arī ugunskura vakara, popielas un lielās nometnes spēles, kuras ietvaros tiks risināti dažādi pavedieni, stiprinātas draudzības u.tml. Nometnes īpašais viesis – radio personība.

Nometnes organizators: Bērnu un jauniešu apvienība “Rīts”
Nometni atbalsta: Madonas novada pašvaldība

Atsauksmes

+ Man patika viss - te ir forši
+ Visas aktivitātes bija burvīgas
+ Super vadītāji, aktivitātes
+ Man patika satikties ar jauniem cilvēkiem
+ Visi uzdevumi, spēles, iesvētības un vadītāji

Diennakts nometnes "Atspēriens" dalībnieki

Paldies Jūsu komandai par superīgo nometni. Līva atbrauca mājās un nespēj vien beigt stāstīt, cik brīnišķīgi ir pavadījusi šo laiku kopā ar visiem! Veiksmi turpmāk un noteikti nākmgad būsim atkal!

Diennakts nometnes "Vasaras iekarotāji" dalībnieces vecāki

+ Paldies, ka bijāt tik jauki un mīļi visi
+ Šī bija vislabākā nometne
+ Man viss ļoti patika, nezinu pat ko ieteikt
+ Visas nodarbības bija foršas
+ Ļoti smieklīga, draudzīga un forša nometne

Dienas nometnes "Re, kā" dalībnieki