fbpx

Diennakts nometne

Muižas leģenda

Nometne tiem, kas meklē

piedzīvojumus un atklājumus

Senie stāstnieki savos stāstos stāsta, ka sen senos laikos Vestienas muižā saimniekoja gudri, drosmīgi un ar burvju spējām apveltīti ļaudis. Šie ļaudis spējuši radīt visinteresantākās mīklas un stāstījuši vissenākos stāstus par brīnumainām un neparastām vietām.

Vestienas muižas saimniekus mīlēja gan vietējie iedzīvotāji, gan tirgoņi no tālām zemēm, bet bija arī ciematiņa iedzīvotāji, kuri neticēja šiem senajiem stāstiem un nespēja atrisināt sarežģītās mīklas, tāpēc muižas ļaudis tika izraidīti no ciemata, steigā tie aizmirsuši lādi, kurā glabāja lietas, kas tos darīja laimīgus, spēcīgus un gudrus. Lādes atrašanās vieta jau gadsimtiem ilgi ir zudusi, stāstos tiek teikts, ka to spēj atrast tikai tie, kuri patiešām to vēlas un tic brīnumiem.

2024. gada 11. - 16. augusts

*Cenā iekļauti materiāli radošajām darbnīcām, ēdināšana (4 x dienā), nakšņošana iekštelpās un dienas aktivitātes muižas kompleksā, aktivitātēm un tematiskajiem vakariem nepieciešamais inventārs un materiāli, dāvaniņas un pedagogu atalgojums.

Programma

Apraksts

Nometnes laikā tiks iepazīta detektīvu komanda (audzinātāji), kuri jau vairākus gadus nespēj atrisināt Vestienas muižas noslēpumus. Kopā dosimies piedzīvojumos, katru dienu kopā ar “jaunajiem detektīviem” atrisinot uzdevumus būsim tuvāk Vestienas muižas noslēpuma atrisināšanai. Lai to atrisinātu būs nepieciešams sadarboties, spēt ieklausīties komandas biedros un būt radošiem darbnīcās. Nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, sportiskās aktivitātes, nometnē viesosies eksperimentu šovs, kā arī iluzionists. Katru nometnes dienu noslēgsim īpašos tematiskajos vakaros.

Nometnes organizators: Vestienas BJC

Nometni atbalsta: Madonas novada pašvaldība

Atsauksmes

+ Man patika viss - te ir forši
+ Visas aktivitātes bija burvīgas
+ Super vadītāji, aktivitātes
+ Man patika satikties ar jauniem cilvēkiem
+ Visi uzdevumi, spēles, iesvētības un vadītāji

Diennakts nometnes "Atspēriens" dalībnieki

Paldies Jūsu komandai par superīgo nometni. Līva atbrauca mājās un nespēj vien beigt stāstīt, cik brīnišķīgi ir pavadījusi šo laiku kopā ar visiem! Veiksmi turpmāk un noteikti nākmgad būsim atkal!

Diennakts nometnes "Vasaras iekarotāji" dalībnieces vecāki

+ Paldies, ka bijāt tik jauki un mīļi visi
+ Šī bija vislabākā nometne
+ Man viss ļoti patika, nezinu pat ko ieteikt
+ Visas nodarbības bija foršas
+ Ļoti smieklīga, draudzīga un forša nometne

Dienas nometnes "Re, kā" dalībnieki