fbpx

Atskats no dienas nometnes

Vasarai pa pēdām

Īsumā par nometni

Programmā

Nometnes dalībniekus sagaidīja sportiskas, izglītojošas, radošas un aizraujošas aktivitātes.

Vasaras dienas nometne bērniem

Nometnes

1.diena

Pirmā diena nometnē “Re, kā” izskanējusi. 😍 Jāatdzīst, ka pirmā diena vienmēr ir satraucoša visām iesaistītajām pusēm.
Pa galvu jaucas dažādi jautājumi, vairāk kā gribētos. Mums, kā organizatoriem, vai programma dalībniekiem būs interesanta un tā īstā. Dalībniekiem – kādi būs dalībnieki, uzdevumi. Vecākiem, kā viņa bērns iejutīsies un jutīsies. Un tā varētu turpināt…

Pārrunājot ar dalībniekiem šodienu, droši varam teikt, ka mums gāja lieliski, smaidīgi, satraucoši, priecīgi. Dienas pirmo daļu veltījām, lai cits citu iepazītu. Dienas otrajā daļā pie mums viesojās Inese Zīle, ar ko kopā dauzījāmies un priecājāmies.

Nometnes

2.diena

Šodiena paskrēja nemanot. 🤩
No rīta darbojāmies 3 darbnīcās: kopā ar skolotāju Zita Gailīte iepazinām kokli un pamēģinājām to spēlēt, kopā ar skolotāju Ansis Greizins iepazinām legorobotiku un izaicinājām savu fantāziju, kā arī izveidojām savus īpašos nometnes auduma maisiņus.

 
Dienas otrajā daļā pie mums bija īpaši viesi no Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētuma – Evija, Klinta un Gatis. Viņi mūs ieveda savā ikdienā ar radošu un izzinošu darbiņu dabas noskaņās.

Vasaras dienas nometne bērniem
Vasaras dienas nometne bērniem

Nometnes

3.diena

3. diena aizsteigusies! Jau nometne pusē! 😮 Šodien izgatavojām foto rāmīšus, lai paskatoties uz kopējo foto vēl ilgi varētu kavēties atmiņās un gūtajos iespaidos.Kopā ar Sandru Pulksteni iepazinām krāsainās smiltiņas, veidojot kopēju gleznu, aptaustījām silto gaismas galdu, katrs varēja veidot savu personīgo mākslas darbu, atklājot sevī mākslinieka talantu! Atklājām, ka katrā no mums mīt “Supervaronis” , tikai jāspēj saskatīt!
Dienas otrajā daļā pie mums viesojās Dace Dzilna, Improprieks pasniedzēja, kura mūs iepazīstināja ar kustību, veidojām arī improvizētas izrādītes, kurās bērni labprāt drosmīgi iesaistījās!

Nometnes

4.diena

Aizvadījām tik rosīgu, darbīgu , karstu nometnes 4. dienu!
Dienas pirmajā pusē piedalījāmies radošajā keramikas nodarbībā, kurā caur spēlēm un interesantiem stāstiem aptaustījām mālu! Iemācījāmies gatavot gardas “Rozītes”, bērniem garšu kārpiņas gavilēja. Kļuvām par ziepju vārīšanas ekspertiem.
Dienas otrajā daļā devāmies uz Smeceres silu- bija karsti, bet godam izturējām un ar foto orientēšanās palīdzību atradām Smeceres sporta bāzes apslēptākos punktus!

Vasaras dienas nometne bērniem
Vasaras dienas nometne bērniem

Nometnes

5.diena

noslēdzās nometne Re,kā, daudz sajūtu, atmiņu, notikumu! Noteikti, ka prātā domas rosīsies vēl ilgi par un ap nometnes notikumiem! Dienas pirmajā pusē priecājāmies un iepazināmies ar maģiskajiem trikiem kopā ar Iluzonistu Edžu! Mīļojām sunīšus, apguvām prakstiski kā vajadzētu un kā varam apmācīt paši savus mājdzīvniekus kopā ar BJC skolotāju Ingūnu Tihomirovu. Rakstījām sirsnīgus vēlējumus un paldies vārdus katram nometnes dalībniekam pateicībā, ka bijām kopā! Šodien tāda nostaļģiska sajūta un reizē skumīgi, ka nedēļa jau aizsteigusies!

Bilžu izlase