fbpx

Atskats no diennakts nometnes

Atspēriens

Īsumā par nometni

Programmā

  • Radošās un individuālās pašizaugsmes nodarbības
  • Sportiskas aktivitātes un izaicinājumi
  • Nometnes noslēpumu risināšana
  • Iedvesmojoši īpašie viesi
  • Veselīgs un aktīvs dzīvesveids caur aizraujošām aktivitātēm
  • Tematiskie dienas noslēguma pasākumi
  • Digitālās vides meistarklases
  • Un vēl, un vēl! 

Nometnes

1.diena

Dalībniekiem ierodoties uzreiz bija skaidrs – mums priekšā vēl viena fantastiska nometne ar vēl fantastiskākiem jauniešiem. 

Protams, programmu sākām ar nopietni nenopietnām nometnes atklāšanas uzrunām un dalībnieku iepazīšanās aktivitātēm.

Turpinājumā dalībniekus sagaidīja iesvētības, lai kļūtu par pilntiesīgiem nometniekiem un pārstāvētu savu komandu kā īsts atklājumu zemes iemītnieks. Pēc iesvētību trases sekoja tematiskais vakars – uzņemšana nometnē.

Nometnes

2.diena

Dienu sākām ar aktīvo rīta rosmi. Turpinājumā radošnīcā mums tapa cilšu karogi, nometnes auduma maisiņi, kā arī šķetinājām rēbusu – vai var ticēt visam, kas ir internetā. Izrādās, ka nevar viss, jābūt uzmanīgiem!

Laiciņš mūs lutināja, dienas galvenais notikums – ūdensfests. Vasarai tā piestāv saule un siltums. Jāteic, ka festiņš izdevās godam, nevienam nepalika sausa kaut viena apģērba vīlīte. Pēc vakariņām pie mums viesojās Didzis Melderis, kurš mūs izsmīdināja, pastāstīja, kā virzīties uz savu sapni, kā arī kopīgi izdziedājāmies. Pašā vakarā, nedaudz saguruši, ļāvāmies filmu vakaram.

Nometnes

3.diena

Cēlāmies nedaudz samulsuši, ka klāt jau trešā nometnes diena. Kā? Mēs taču tikko tik kravājām mantas mājās un pa mirklim uzsaucām “Mammu, kur ir ..?”

Dienu sākām, protams, rīta rosmītē, kur nav iespējams paslinkot.
Paēduši, raitā solī devāmies uz radošnīcām, kur mums sākās darbs pie nometnes projekta. Iegrimām digitālās vides meistarklasē, kā arī pārbaudījām savas spējas pļavu golfa laukumā.

Pēc pusdienām mums bija jāpierāda sava erudīcija un jāaizstāv cilts lielajā cilšu erudītā. Vēlāk mums viesos bija improvizācijas pasniedzēja, kā arī aizsapņojāmies par mūsu nākotni, ko mēs vēlamies un kā to sasniegt.

Vakara daļā mums bija ļooooti īpašs viesis – Lauris Zalāns. Ar viņu laiks paskrēja nemanot! Iemācījāmies visādas gudrības, iedvesmojāmies un fantastiski kopā pavadījām laiku Leģendu nakts ballītē!

Nometnes

4.diena

Kā ierasts, arī ceturto dienu sākām ar aktīvo vingrošanu un tad darbošanos radošnīcās, kurās atklājām par sevi vēl nezināmus talantus.

Pēc pusdienām diez gan mierīgā atmosfērā ķērāmies klāt ļoti nopietnai un svarīgai tēmai – veselīgs un aktīvs dzīvesveids. Protams, zinot mūs, nekāda lekcija mūs nesagaidīja, bet gan aktīva darbošanās, kurā paši risinājām un meklējām atbildes uz jautājumiem, kā pagatavot gardu brokastu burciņu, kādam tad būtu jāizskatās manam pusdienu/ vakariņu šķīvim. Tiekot galā ar šiem uzdevumiem, mums atklājās, ka tālākais laiks līdz vakariņām būs darbs cilts ietvaros. Katrai ciltij jāsagatavo kopīgs priekšnesums Ugunskura vakaram. Gatavošanās bija saspringta, nervus kutinoša, jo ikvienam gribējās sevi parādīt no labākās puses.

Eh, tas laiks tiešām tik ātri steidzas, ka pavadot vakaru pie kopīgā ugunskura, iezagās neliela bēdiņa, ka šis mums ir pirmspēdējais nometnes vakars. Bet no gaišās puses, mēs taču tuvojamies zudušajiem dārgumiem! Un bēdiņas galu galā tika izkliedētas kopīgajā popielā, pēc kuras mums vēl ļāva izdejoties un iztrakoties pie ugunskura.

Nometnes

5.diena

Nav daudz ko teikt.. Šī bija notikumiem bagāta un emocionāla diena, jo pienācis laiks doties mājup. 

No rīta atskatījāmies uz aizvadīto, dalījāmies ar labiem vārdiem un kopā baudījām katru brīvu mirkli, katru smieklu terapiju un aktīvu izkustēšanos. 

Bija pienācis brīdis lielajai nometnes misijai. Nebija viegli salikt kopā visus pavedienus un atšķetināt mīklu, bet, pateicoties darbam komandā – tas izdevās! 

Kas par nedēļu! Kas par iespaidiem! Paldies jums lieliskie Atspēriena jaunieši par kopīgo piedzīvojumu!

Bilžu izlase