Dāvana mammai?

Ir jāapsveic!


Ar puķēm, dāvanu, īsziņu vai buču! Meklē idejas? Lūk, vienkāršākās:
1. Nopērc (vai saplūc) ziedus un pagatavo ziedu buķeti, papildini ar pavasara izplaukušajiem zariņiem, pumpuriem, kādu lentīti un paštaisītu kartiņu!
2. Pagatavo pārsteigumu – izdekorē mammai par prieku kādu telpu(guļamistabu, vannasistabu, darba vietu.. durvju priekšu, dārzu u.t.t.) – visvienkāršāk ar papīra dekoriem (izgriez formas no papīra vai pagatavo ko sarežģītāku pēc pamācībām) – taureņiem, ziediem, putniem..
3. Uzraksti vēstuli un nosūti.. vai ieliec, piemēram, somā!
4. Pagatavo konfektes (http://www.receptes.lv/receptes/konditoreja-un-deserti/gatavot:konfektes/) vai kādu citu garšīgu ēdienu. Varbūt svētdienas brokastis gultā?
5. Palīdzi mājas darbiņos – ierodies pie mammas, piemēram, ar tīrīšanas līdzekļiem, švammēs, slotām, krāsām un pavadiet laiku kopā, ķeroties grūtajiem uzdevumiem “pie ragiem” – iztīrīt bēniņus, izrediģēt lielo skapi, iesist naglas īstajās vietās (spriganajiem dēliem), pārkrāsot ārdurvis vai ko citu. Ja nesanāk laiks šajā nedēļā – pagatavo dāvanu karti, kura piedāvā izmantot tavus pakalpojumus!
6. Ja nesanāk bieži ar mammu kaut kur aizdoties – šī ir īstā diena, kad kopā pasēdēt konditorejā, nobaudot labākos gardumus pilsētā.
Lai veicas!

About these ads

Atstāj atbildi

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s