Dāvana mammai?

Ir jāapsveic!


Ar puķēm, dāvanu, īsziņu vai buču! Meklē idejas? Lūk, vienkāršākās:
1. Nopērc (vai saplūc) ziedus un pagatavo ziedu buķeti, papildini ar pavasara izplaukušajiem zariņiem, pumpuriem, kādu lentīti un paštaisītu kartiņu!
2. Pagatavo pārsteigumu – izdekorē mammai par prieku kādu telpu(guļamistabu, vannasistabu, darba vietu.. durvju priekšu, dārzu u.t.t.) – visvienkāršāk ar papīra dekoriem (izgriez formas no papīra vai pagatavo ko sarežģītāku pēc pamācībām) – taureņiem, ziediem, putniem..
3. Uzraksti vēstuli un nosūti.. vai ieliec, piemēram, somā!
4. Pagatavo konfektes (http://www.receptes.lv/receptes/konditoreja-un-deserti/gatavot:konfektes/) vai kādu citu garšīgu ēdienu. Varbūt svētdienas brokastis gultā?
5. Palīdzi mājas darbiņos – ierodies pie mammas, piemēram, ar tīrīšanas līdzekļiem, švammēs, slotām, krāsām un pavadiet laiku kopā, ķeroties grūtajiem uzdevumiem “pie ragiem” – iztīrīt bēniņus, izrediģēt lielo skapi, iesist naglas īstajās vietās (spriganajiem dēliem), pārkrāsot ārdurvis vai ko citu. Ja nesanāk laiks šajā nedēļā – pagatavo dāvanu karti, kura piedāvā izmantot tavus pakalpojumus!
6. Ja nesanāk bieži ar mammu kaut kur aizdoties – šī ir īstā diena, kad kopā pasēdēt konditorejā, nobaudot labākos gardumus pilsētā.
Lai veicas!

About these ads

Komentēt

Filed under Iedvesmas

Atstāj atbildi

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s